Dlaczego WSB

Wyższe Szkoły Bankowe to największa w Polsce grupa szkół biznesu. Ponad 21-letnie doświadczenie w kształceniu oraz współpraca z firmami sprawiają, że oferowane kierunki studiów odpowiadają aktualnym potrzebom rynku, a dyplom ukończenia uczelni ułatwia zdobycie pracy. Już 270 000 studentów i absolwentów zaufało WSB.

Czas na studia, czas na pracę, czas na  życie.

Studiuj i pracuj

Wiemy, że w dzisiejszych czasach większość młodych ludzi podejmuje pracę zarobkową, aby utrzymać się na studiach. Dlatego proces kształcenia został zorganizowany tak, aby każdy student mógł znaleźć czas i na naukę, i na pracę. To jeden z powodów, dla których nasze studia są najchętniej wybierane przez osoby pracujące.

Studiuj praktycznie

Jako Uczelnia biznesu stawiamy na praktykę. Programy nauczania konsultowane są z przedstawicielami poszczególnych branż, aby jak najlepiej odzwierciedlić realia gospodarcze. Studenci zdobywają doświadczenie zawodowe podczas staży i praktyk, a uczelniane Biuro Karier organizuje dodatkowe szkolenia i warsztaty.

Twój kapitał na studia

Studia w Uczelni Biznesu możesz potraktować jak inwestycję w swój rozwój zawodowy. W WSB dokładamy starań, aby poniesiony przez studentów koszt był jak najmniejszy. Dzięki elastycznemu systemowi opłat sam decydujesz, kiedy i jak chcesz płacić za studia. Różnorodne stypendia pozwalają ograniczyć wydatki na czesne.

Dowiedz się więcej o grupie WSB na www.wsb.pl