księgowa?
prawnik? artysta?
a może psycholog?

Test predyspozycji zawodowych

Wystarczy poświęcić kilka minut, aby dostać bardzo cenne wskazówki. Odpowiedzi zostaną przygotowane w oparciu o indywidualne preferencje, zainteresowania i osobowość, dlatego możesz być pewien, że opinia jaką od nas otrzymasz będzie dopasowana do Ciebie i warta poważnego rozważenia.

Zaloguj się

Blog

wyklad
12.09.2022

Networking – co to jest i jak zacząć?

Definicji networkingu jest wiele. Jego istota polega jednak na budowaniu sieci kontaktów – głównie biznesowych. Dlaczego nawiązywanie tego rodzaju relacji jest istotne i jak zacząć budować taką sieć kontaktów?

dziewczyna
25.08.2022

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Czego można się spodziewać?

Szykujesz się do zmiany miejsca zatrudnienia? Zależy Ci na tym, aby jak najlepiej wypaść na spotkaniu rekrutacyjnym? Nie pozwól, by stres wpłynął negatywnie na to, jak się zaprezentujesz. Dowiedz się więcej na temat tego, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna i jak dobrze się do niej przygotować.

tablica abc
22.08.2022

Pierwszy dzień w nowej pracy. Jak zrobić dobre pierwsze wrażenie?

Pierwszy dzień w pracy jest niezwykle istotny. Nowy pracownik zawsze chce zrobić dobre wrażenie nie tylko na szefie, ale i na współpracownikach. O czym warto pamiętać w takiej sytuacji i co zrobić, by wszyscy przychylnie podeszli do nowozatrudnionej osoby?

ucze sie
17.08.2022

16 typów osobowości – jaka praca będzie dla Ciebie najlepsza?

Stoisz przed wyborem swojej ścieżki kariery? Zastanawiasz się, w jakim zawodzie sprawdzisz się najlepiej? A może masz już pracę, ale nie czujesz satysfakcji z jej wykonywania i chcesz ją zmienić? Wypełnij test 16 typów osobowości, a szybko się przekonasz, w którym zawodzie sprawdzisz się najlepiej.

biurko
19.07.2022

Jakie umiejętności wpisać w CV, które doceniają pracodawcy?

Dobrze skonstruowane CV, to niekiedy połowa sukcesu, jeśli chodzi o poszukiwanie pracy. Oprócz wykształcenia i doświadczenia warto w życiorysie umieścić również informacje na temat posiadanych umiejętności. Jakie umiejętności wpisać w CV i które z nich są obecnie szczególnie poszukiwane przez pracodawców?